FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij na interesujące Cię pytanie, aby zobaczyć odpowiedź.


Przedkładamy jakość projektów oraz obsługę klienta ponad wszystko, dlatego nie należymy do najtańszych opcji jakie znajdą Państwo w Internecie. W porównaniu do innych profesjonalnych firm z branży, które przedstawiają projekty na podobnym poziomie co my, nasze ceny również są podobne. Jednak za podobną cenę co w innych agencjach graficzno-marketingowych, u nas otrzymają Państwo nie tylko "ładne rysunki", ale projekty dopasowane charakterem do Państwa firmy. Takie, które odzwierciedlą unikalną wartość marki.

Nasze zasady są bardzo proste. Bez względu na wielkość zamówienia pobieramy opłatę zaliczkową w wysokości zależnej od wielkości pakietu. Reszta opłaty za cały pakiet jest po akceptacji wszystkich projektów, także 90% całej naszej pracy wykonujemy zawsze za mniej niż połowę ceny. Proste. Bez żadnego ryzyka.

Wraz z decyzją o przystąpieniu do współpracy z nami otrzymują Państwo gwarancję rezygnacji. Polega ona na tym, że gdy zobaczą Państwo cały projekt (wykonamy 90% pracy za zaliczkę w wysokości 20-50% ceny ) i nie spełni on Państwa oczekiwań, to na tym etapie mogą Państwo zrezygnować bez podania przyczyny. Nie są Państwo wówczas zobowiązani umową do zapłaty za pozostałą część projektu.

Nasza firma zajmuje się tylko projektowaniem graficznym. Nie oferujemy wydruków, ani nie pośredniczymy w drukowaniu projektów. Możemy jedynie polecić dobrą drukarnię, z której sami korzystamy.

Wszystko zależy od Ciebie. Pierwsze koncepcje logo przesyłamy około 7 dnia roboczego od wpłaty zaliczki. Jeśli od razu wybierzesz dla siebie idealny projekt, to trwało to 7 dni :) Jeśli natomiast potrzebujesz jeszcze coś zobaczyć, wprowadzić poprawki i czekasz na kolejne projekty, to zajmie to trochę więcej czasu. Od akceptacji projektu logo projekt nabiera tempa. Aby na spokojnie zrobić projekt identyfikacji zawierający logo, papeterię i Podstawową Księgę Znaku, przeznacz około 1 miesiąc. Jeśli potrzebujesz projektu ekspresowo, da się zrobić! Napisz, porozmawiamy o Twoim projekcie i dokładniej ustalimy ramy czasowe.

Ilość i rodzaj plików zależy od Twojego zamówienia. Dbamy o różnorodność i rozumiemy, że w przyszłości na różnych etapach działań marketingowych możesz potrzebować różnych plików. Z tego powodu otrzymasz od nas pliki użytkowe oraz pliki źródłowe. Pliki użytkowe to takie, które przydadzą Ci się w drukarni (PDF), w Internecie (JPG, PNG). Pliki źródłowe natomiast to pliki, w których projekt został stworzony. Dla logo i akcydensów będą to wektory wykonane w Adobe Illustrator (AI, EPS), a dla stron www będą to pliki rastrowe z Adobe Photoshop (PSD). Zawsze dołączamy oryginalne pliki źródłowe po to, abyś w przyszłości Ty lub Twój pracownik mogli z łatwością wprowadzać w nich zmiany (za pomocą wspomnianych wyżej programów graficznych).

1. Przede wszystkim dobre projekty. Tworzymy projekty perfekcyjne kompozycyjnie, piękne i sensowne, co doceniają firmy polskie i zagraniczne.

2. Nasze propozycje przedstawiamy zawsze na profesjonalnych, realistycznych wizualizacjach, aby mogli Państwo wybiec na chwilę w przyszłość i zobaczyć projekt w użytku codziennym.

3. Pracujesz z właścicielem firmy, a nie z jednym z pracowników dużej agencji, którego po ośmiu godzinach pracy nic już nie obchodzi. Prowadząc firmę i budując swoją markę sami wiemy, czego potrzebuje Twoja firma i marka.

4. Na e-maile od Ciebie odpowiadamy szybciej niż się spodziewasz. Możesz zadawać nam setki pytań, a my na każde pytanie spokojnie i rzetelnie odpowiadamy.

5. Jesteśmy solidnym, godnym zaufania partnerem do długotrwałej współpracy.

Profesjonalny wizerunek firmy jest kluczowym elementem rozpoznawalności wizualnej marki i staje się doskonałą bazą pod wszelkie działania marketingowe. Dobry wizerunek:

1. Sprawi, że zrobisz świetne pierwsze wrażenie.

2. Zwiększy zainteresowanie Twoją ofertą.

3. Sprawi, że nabierzesz chęci do działań marketingowych.

4. Jest inwestycją, która zwróci się wielokrotnie.

5. Wpłynie na wzrost zaufania do Twojej marki.

6. Pomoże zwiększyć Twoją sprzedaż.

Jeśli szukasz taniego projektu kiepskiej jakości. Jeśli oferujesz nam zamiast zapłaty obietnicę promocji, sławy, wymiany, darmowej reklamy, wolontariatu albo odroczonej zapłaty. Jeśli chcesz tylko jedną koncepcję/ tylko jeden plik/bez niczego ale bardzo tanio.W takich przypadkach niestety nie możemy Ci pomóc.

Nasza firma zajmuje się budowaniem wizualnej identyfikacji firm. Wykonanie jednej koncepcji logo wymaga tyle czasu i wysiłku włożonego w research, analizy i przygotowania, co wykonanie 10 koncepcji. Każdy nagłówek, kolor i kreska wykonane przez nas są uzasadnione merytorycznie i tworzone po to, aby osiagnąć jak najlepszy efekt dla Ciebie. U nas płacisz za to, że wiemy co zrobić, wiemy jak to zrobić i robimy to - pięknie i skutecznie. Jakość ma swoją cenę.

Najlepiej współpracuje nam się z Klientami, którzy dostrzegają wagę dobrego wizerunku, dysponują wyznaczonym budżetem na identifikację firmy oraz doceniają nasze umiejętności w tej dziedzinie. Dla takich Klientów jesteśmy opłacalną opcją, ponieważ za bardzo rozsądne pieniądze jak na polskie realia, otrzymują wyjątkową jakość usług, doskonałą obsługę oraz projekty z wyższej półki graficznej. Za zaufanie jakim obdarzają nas nasi Klienci, odpłacamy pełnym zaangażowaniem w zlecony projekt i stajemy się godnym zaufania partnerem na lata.