Wizerunek dopasowany
do Twojej firmy

Bez względu na to, czy rozpoczynasz budowanie marki od podstaw, czy prowadzisz biznes od lat, dobrze trafiłeś. Profesjonalny wizerunek w biznesie to nie prestiż - to inwestycja w rozwój. A taka inwestycja szybko się zwraca.


wystrój biura do tworzenia logotypów biuro w którym projektuję logo
  • Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który docenia wagę profesjonalnego wizerunku i chcesz, aby Twoja firma prezentowała się profesjonalnie i godnie reprezentowała Twoje nazwisko;
  • Jeśli szukasz wyjątkowej jakości i projektu szytego na miarę, który w prosty i piękny sposób wyróżni Cię i zaprezentuje unikalne cechy Twojej działalności;
  • Jeśli potrzebujesz pomocy wizerunkowej , bo właśnie założyłeś firmę i chcesz ukierunkować swoje działania i dzięki projektom zyskać odwagę do wszelkich działań promocyjnych;
  • Jeśli budujesz swoją markę od lat i uznałeś, że przyszedł czas na delikatne zmiany albo totalną metamorfozę, rozwój firmy lub wprowadzenie nowych produktów;
  • Jeśli chcesz zwiększyć ilość klientów i sprzedaż, a dostrzegasz jak istotną rolę w tym temacie odgrywa wizerunek firmy, jesteś w dobrym miejscu!

Witaj!

Nazywam się Małgorzata Wójciak. Od ośmiu lat tworzę projekty wizerunkowe dla biznesu. Jeśli masz firmę, pomogę Ci zaprezentować Twoje produkty i usługi w sposób przystępny i atrakcyjny dla Twoich klientów.

W mojej pracy wychodzę z założenia, że dobre projekty są proste, czytelne i czyste. I tylko takie projekty będą zrozumiałe dla Twoich klientów.

Nie mierzę wszystkich jedną miarą i nie podążam za chwilowymi modami, bo wiem, że u niektórych firm doskonale sprawdza się minimalizm, a u innych coś bardziej pełnego i dosłownego. Wiem, że jednym wystarczy dobra typografia, a inne firmy zostają czegoś pozbawione bez znaku graficznego.

Głęboko wierzę, że nowy wizerunek da ci mierzalne efekty w postaci większej ilości klientów oraz nową wewnętrzną motywację i ochotę do pracy.

Jeśli uznałeś/uznałaś, że Wizualion to odpowiednie miejsce dla Ciebie i chcesz rozpocząć współpracę ze mną, zapraszam do kontaktu. Jeśli masz pytania, chętnie odpowiem.