0
0
0
0

Po czym poznać, że jesteś we właściwym miejscu?

  • Jesteś przedsiębiorcą, który docenia wagę profesjonalnego wizerunku i chcesz, aby Twoja firma prezentowała się profesjonalnie. Wiesz, że inwestycja w nowy wizerunek to inwestycja w rozwój Twojego biznesu.

  • Szukasz jakości i projektu szytego na miarę, który zaprezentuje unikalne cechy Twojego biznesu. Nie chcesz koncepcji w formie obrazka na kartce, tylko chcesz zobaczyć piękne realistyczne wizualizacje Twojego przyszłego logo.

  • Potrzebujesz solidnego partnera, do którego można wrócić w przyszłości, który szybko odpowiada na Twoje maile i dotrzymuje ustalonych terminów. Nie szukasz tylko grafika, ale projektanta, który wie co, gdzie i dlaczego.

  • Chcesz zwiększyć ilość klientów i dostrzegasz jaką rolę odgrywa w tym wizerunek firmy. Jesteś świadomy, że to opakowanie sprzedaje produkt.

Projektantka


Witaj, nazywam się Małgorzata Wójciak. Tworzę wyraźne projekty graficzne, które zdobią dobre marki. Jeśli masz firmę, pomogę Ci zaprezentować Twoje produkty i usługi tak, aby ludzie chcieli od Ciebie kupować.

Nie mierzę wszystkich jedną miarą i nie podążam za chwilowymi modami, bo wiem, że u niektórych firm doskonale sprawdza się minimalizm, a u innych coś bardziej pełnego i dosłownego. Wiem, że jednym wystarczy dobra typografia, a inne firmy zostają czegoś pozbawione bez znaku graficznego. W mojej pracy wychodzę z założenia, że dobre projekty są proste, czytelne i czyste. I tylko takie będą zrozumiałe dla Twoich klientów.

Głęboko wierzę, że nowy wizerunek da ci mierzalne efekty w postaci zwięszenia ilości klientów i tym samym sprzedaży oraz nowe chęci do dalszego rozwoju Twojego biznesu.

Zapraszam do współpracy.

wystrój biura do tworzenia logotypów