Co powiesz na

wizerunek dopasowany

do Twojej firmy?

Jeśli rozpoczynasz budowanie marki i do tego celu potrzebujesz wizerunku, który jest piękny i odzwierciedla charakter Twojej firmy – trafiłeś właściwie.


wystrój biura do tworzenia logotypów biuro w którym projektuję logo
  • Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który docenia wagę profesjonalnego wizerunku i chcesz, aby Twoja firma prezentowała się wspaniale i godnie reprezentowała Twoje nazwisko;
  • Jeśli szukasz wyjątkowości i projektu szytego na miarę, który w prosty i piękny sposób wyróżni Cię i zaprezentuje unikalne cechy i wartości Twojej działalności;
  • Jeśli potrzebujesz pomocy wizerunkowej , bo właśnie założyłeś firmę i chcesz ukierunkować swoje działania i dzięki atrakcyjnym projektom zyskać ogrom motywacji i odwagi do wszelkich działań promocyjnych;
  • Jeśli budujesz swoją markę od lat i uznałeś, że przyszedł czas na delikatne zmiany albo całkowicie świeży start i totalną metamorfozę, rozwój firmy lub wprowadzenie nowych produktów;
  • Jeśli chcesz zwiększyć ilość klientów , trafić do nowej grupy docelowej, a tym samym znacząco zwiększyć sprzedaż i dostrzegasz jak istotną rolę w tym temacie odgrywa wizerunek firmy, jesteś w dobrym miejscu!

Wierzę, że nowy wizerunek nie tylko da ci mierzalne efekty w postaci większej ilości klientów i większej sprzedaży, ale co ważniejsze da ci wewnętrzną motywację do działania, nową energię i ochotę do pracy. Znasz pewnie takie osoby, które zdają się mieć w sobie jakieś wewnętrzne światło. Inspirują i zachwycają, bo firma jest ich prawdziwą pasją i da się to odczuć w każdym ich produkcie i usłudze. Takie osoby kochają to co robią, pracują w zgodzie ze sobą, są szczęśliwi i w dodatku na tym zarabiają. Czego chcieć więcej? Wierzę, że Ty też tak możesz. Wszystko zaczyna się od odpowiedzenia sobie na kilka podstawowych pytań odnośnie swojej firmy i podjęcia decyzji o zmianie na lepsze. Nowy wizerunek będzie świetnym wizualnym dopełnieniem tej zmiany.

Jeśli chcesz, możesz już dziś zacząć budować swoją wspaniałą markę. Wystarczą chęci, plan działania i wiedza co robić. Jestem tu po to, aby urzeczywistnić Twoje marzenia o profesjonalnym i pięknym wizerunku, który nie tylko zachwyci, ale tak po ludzku – pomoże Ci zarabiać więcej.

Jeśli uznałeś/uznałaś, że Wizualion to idealne miejsce dla Ciebie, zapraszam do kontaktu:

A jeśli chciałbyś dowiadywać się pierwszy o nowych artykułach, otrzymywać dostęp do niepublikowanych materiałów, poznaj nas bliżej na Facebooku i na Instagramie. Jeśli masz dłuższą chwilę i masz ochotę dowiedzieć się więcej o mnie, właścicielce Wizualionu, czytaj dalej.

projektantka Małgorzata Wójciak wizualion.pl grafik projektantka logo Małgorzata Wójciak wizualion.pl grafik

Witaj! Nazywam się Małgorzata Wójciak
i tworzę dla firm wizerunek z charakterem.


Od sześciu lat tworzę projekty wizerunkowe dla biznesu i pomagam przedsiębiorcom zaprezentować ich firmę tak, aby klienci chcieli od nich kupować; aby wartość firmy była zapakowana w piękny wizerunek. Wśród moich klientów są takie marki jak Follak, Newag, Henkel, ParkAvenue, Hotel Stare Kino, Centrum Prawa Żywnościowego, Lewiatan i wiele innych

W mojej pracy wychodzę z założenia, że dobre projekty są proste, czytelne i czyste. I tylko takie będą zrozumiałe dla Twoich klientów.

Nie mierzę wszystkich jedną miarą i nie podążam za chwilowymi modami, bo wiem, że u niektórych firm doskonale sprawdza się minimalizm, a u innych coś bardziej pełnego i dosłownego. Jednym wystarczy dobra typografia, a inne firmy zostają czegoś pozbawione bez znaku graficznego.

Podobno gdy jesteś sobą, nie masz konkurencji.

Właśnie z tego powodu dbam o to, aby każda firma, z którą współpracuję otrzymała wizerunek dopasowany do jej unikalnych cech. Chcę, aby identyfikacja wizualna Twojej marki odzwierciedlała jej osobowość, cele i wartości i wierzę, że właśnie taka marka doda Ci pewności i zainspiruje do działania z pasją i radością.

Jeśli uznałeś/uznałaś, że chcesz rozpocząć współpracę ze mną, zapraszam do kontaktu: