hi

Mam na imię Małgorzata i tworzę piękny i skuteczny wizerunek dla przedsiębiorców, którzy chcą dotrzeć do swoich idealnych klientów, aby mogli z pasją rozwijać swoją działalność zarabiając godne pieniądze.

Mam wykształcenie plastyczne, jestem też inżynierem. Jednak moja prawdziwa edukacja pochodzi z 10 letniego doświadczenia w pracy z klientami – prezesami, właścicielami firm, pasjonatami i ekspertami takimi jak TY. Pracowałam dla przedsiębiorców z wielu branż – od hoteli, przez rozmaite sklepy, artystów, szkoleniowców aż po prawników, fundacje jak i większe organizacje jak Polska Akademia Nauk. Pracowałam z wieloma markami i byłoby wspaniale, gdyby Twoja marka stała się kolejną historią sukcesu.

Pomogę Ci wyjść z wątpliwości i niepewności i przejść do klarownego skoncentrowanego działania. Twoja marka to coś więcej niż tylko logo. Za pomocą ankiety strategicznej wydobędę twoje przekonania, osobowość i ponadczasowe wartości, aby stworzyć twoje kluczowe przesłanie do klientów. I dopiero wtedy zajmę się projektowaniem logo i materiałów wizerunkowych dla Twojej marki.

mgr inż. Małgorzata Wójciak
projektantka

Stworzyliśmy dla firmy Lewiatan trzy logotypy
Nowy logotyp dla firmy Newag - Impuls
Henkel zamówił u nas logo
polska akademia nauk
geo polska
geo polska

Twoja firma nie potrzebuje tylko pięknej marki,
ale takiej, która przemówi do Twoich klientów.

O TYM OSTATNIO PISAŁAM NA BLOGU: