Cześć!

Nazywam się Małgorzata Wójciak i od 12 lat projektuję piękny i skuteczny wizerunek marki dla specjalistów i ekspertów, którzy chcą wznieść swój biznes na wyższy poziom.

Tworzę graficzne rozwiązania, które pomogą Ci budować godny zaufania wizerunek eksperta zarówno w Internecie jak i w osobistych kontaktach z klientami, który jest zgodny z Twoim sercem, wartościami i przekonaniami.

Dlaczego właśnie

wizerunek?

K

Ponieważ pokaże kim jesteś w łatwy, obrazowy sposób. Identyfikacja pomoże Ci sprawić takie wrażenie, jakie chcesz nadać swojej usłudze lub produktowi.

K

Ponieważ ukaże Ciebie jako eksperta w swojej branży. Jeśli jesteś pasjonatem i wyjątkowo dobrze znasz się na tym co robisz, zbudujesz swój ekspercki wizerunek w sposób celowy i profesjonalny.

K

Ponieważ umocni dobrą reputację twojej firmy. Jeśli masz stałych klientów i prowadzisz firmę od lat, identyfikacja podkreśli zaufanie jakie pokładają w Tobie klienci i zostaną z Tobą na dłużej.

K

Ponieważ otworzy Ci drogę do większych klientów i tych bardziej wymagających, którzy będą w stanie zapłacić więcej za twoje produkty i usługi.

K

Ponieważ pozwoli Ci cieszyć się życiem i wolnością jaką daje pracą na swoim, bo kiedy marka będzie rozpoznawalna, ty zautomatyzujesz część pracy skupiając się na tym co sprawia Ci najwięcej radości.

.

Dobre logo to takie, które pasuje do Twojej firmy, odzwierciedla jej wartości i sprawia, ze Twoi Klienci czują natychmiastowe zrozumienie i połączenie z Twoją marką. Dlatego logo nie musi wcale przedstawiać dosłownie tego czym się zajmujesz, ale musi być dobre kompozycyjnie i sprawiać pewne wrażenie.

Twoja firma nie potrzebuje po prostu ładnej marki, ale takiej która przemówi do klientów. Bo taka marka sprzedaje.