Logo firmy BioDose

"Inwestycja w profesjonalnie wyglądające materiały już się nam zwróciła. Dodatkowo wiem już do kogo się zwrócić, gdy następnym razem będę potrzebował tego rodzaju usługi."

Mikołaj Chaławamanager, BioDose


Logo firmy szkoleniowej EduStaff

"Międzynarodowe Centrum Badań Oka zyskało bardzo wyróżniający się i wyrazisty wizerunek dzięki ogromnemu zaangażowaniu, kompetencjom i profesjonalizmowi Pani Małgorzaty."

Anna PawlusManaging Director International Center of Translational Eye Therapy


Logo firmy Follak

"Kreatywność, duża cierpliwość w stosunku do niezdecydowanego klienta, profesjonalizm i ciekawe pomysły p.Małgorzaty zaowocowały nowym logiem, z którego jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim i dziękuję za współpracę."

Marta Czaplawłaściciel pracowni Anima-Design


Logo firmy Follak

"Bardzo sprawna współpraca i świetny kontakt zaowocowały projektami logo, z których jestem bardzo zadowolony. Wszystko - od pierwszego kontaktu - aż do finalnego projektu logo odbyło się całkiem szybko. Na plus również w ciekawy i profesjonalny sposób przedstawione wstępne koncepcje. Z całą pewnością mogę polecić firmę Wizualion!"

Marek Ladaczyńskiwłaściciel Refundeo


Logo firmy szkoleniowej EduStaff

"Oceniając dotychczasową współpracę z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Wizualion jako partnera sprawdzonego i godnego zaufania, z którego usług zamierzam korzystać w przyszłości."

Olga Popielewiczwłaściciel firmy szkoleniowej EduStaff, Warszawa


Logo firmy Follak

"Wzorowa współpraca, wysoki poziom komunikacji, profesjonalna analiza potrzeb, bardzo dobrze rozwinięta umiejętność wyciągania wniosków. Pani Małgorzata jest bardzo kompetentna i co najważniejsze- punktualna. Przygotowane projekty zaskoczyły nas, okazuje się, że i my możemy mieć profesjonalny brand:) Dziękujemy!"

Maciej Lulawłaściciel WystawaWnętrz.pl


Logo firmy Follak

"Pani Małgorzata Wójciak to nie tylko utalentowana projektantka, ale także doświadczona specjalistka. Duże doświadczenie, wysokie wyczucie estetyki i świetne tempo pracy czynią ją najlepszym możliwym wyborem w tej branży. Zrealizowaliśmy razem kilka projektów i każdy jest udany. Inwestycja w firmę zwróciła się bardzo szybko. Polecam!"

Krysia Budynek-Dobrzyńskawłaściciel sklepu Bio-Natura


Logo firmy Follak

"Przemiły kontakt, super cenne wskazówki, a przede wszystkim kreatywność, polecam bardzo!"

Bartek Płuskafotograf


Logo firmy Follak

"Zdalny kontakt z projektantką odbywał się terminowo i w atmosferze zrozumienia [...] Otrzymany projekt od razu przypadł nam do gustu, ponieważ pozwolił na zachowanie dawnej rozpoznawalności spółki, a jednocześnie zyskał na czytelności i nowoczesności."

Dariusz DomagalskiPrezes Zarządu spółki FOLLAK z Warszawy


Logotyp dla firmy Next Value z Hiszpanii

"To już drugi projekt, który wykonała dla nas Pani Małgorzata. Biorąc pod uwagę rezultat wcześniejszej współpracy bez dwóch zdań zdecydowaliśmy się na ponowne skorzystanie z jej usług."

Jens Lindnerwłaściciel NextValue, Santa Ponsa, Hiszpania


Znak graficzny Stare Kino w Łodzi

"Z naszej dotychczasowej współpracy jesteśmy niezmiennie zadowoleni, ceniąc Panią Małgorzatę nie tylko za umiejętności graficzne i kreatywność, ale również za twórcze, kreatywne uczestniczenie w projektach - uwagi, sugestie. [...] Komunikacja zawsze przebiegała sprawnie i bezkonfliktowo."

Aleksandra ChorośManager Hotelu "Stare Kino" w Łodzi


Logotyp Chóru Medici Cantantes z Wrocławia

"Współpraca oraz kontakt z wykonawcą przebiegały wzorcowo, a efekt spełnił wszystkie pokładane w nim oczekiwania [...] Działania projektowe podejmowane przez firmę prowadzone są na najwyższym poziomie."

Paweł ChmielewskiPrezes Chóru Medici Cantantes z Wrocławia


Baner reklamowy Żłobka Leśny Skrzat

"Teraz, patrząc z perspektywy czasu mogę powiedzieć z wielką radością i zarazem z pełną odpowiedzialnością, że był to naprawdę najlepszy możliwy wybór jeżeli chodzi o tego typu pracę."

Justyna JakubowskaWłaściciel Żłobka "Leśny Skrzat" w Oleśnicy


Plants Bates foods - nowy znak graficzny

"Wszystkie projekty są niezwykle spójne, proste i spełniają nasze oczekiwania. Również opieka poprojektowa, ewentualne korekty są cenionym przez nas elementem współpracy z Panią Małgorzatą. Polecamy firmę każdemu, komu zależy na stworzeniu profesjonalnego i ciekawego wizerunku własnej firmy."

Kinga GrześkowiakPlantBasedFoods, Irlandia


Logo firmy ST-ART z Wałbrzycha

"Miłym zaskoczeniem były na bieżąco przesyłane fotorealistyczne wizualizacje projektowanych papierów firmowych i materiałów reklamowych. Efekty pracy przerosły moje najśmielsze oczekiwania i jestem dumny z takiej wizytówki firmy."

Maciej StelmachWłaściciel firmy ST-ART z Wałbrzycha


Projekt wizerunku Centrum Medycznego

"Projekty Pani Małgorzaty Wójciak są przejrzyste, nowoczesne, wykonane w sposób profesjonalny i kreatywny. Stworzone przez nią logo firmy w pełni koresponduje z tym, w jaki sposób chcieliśmy być postrzegani przez naszych klientów. Poza tym zlecenie na wszystkich etapach było wykonywane terminowo i sprawnie."

dr Krzysztof MajdyłoCentrum Medyczne św. Łukasza, Gdańsk


Vido - nowy logotyp graficzny

"Znaleźliśmy tą firmę po długich poszukiwaniach w wyszukiwarce. Każdy projektant oferował coś innego, ale portfolio Pani Małgorzaty przekonało nas ostatecznie. Doceniamy jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę."

Dariusz DomagalskiPrezes Zarządu firmy Sento z Warszawy


Logo firmy z Zielonej Góry

"Efekt pracy Pani Małgorzaty spełnił wszystkie moje wymagania. Zlecenie zostało zrealizowane szybko, sprawnie i profesjonalnie. Wyrażam uznanie dla wysokiego standardu oferowanych przez nią usług."

Agnieszka DalekaGabinet Masażu Blask Natury, Zielona Góra


Co-Star Translation z Irlandii

"Przed dokonaniem wyboru firmy, której zleciłam wykonanie logo i grafiki firmowej przeglądałam bardzo wiele różnych projektów. Żadne jednak nie zapadły mi w pamięć i nie zachwyciły tak bardzo, jak projekty Pani Małgorzaty. A przecież o to chodzi w tworzeniu znaków graficznych."

Monika ToporekCo-Star Translation z Irlandii


Ulotka reklamowa w różnych formatach

"Stworzony pakiet stanowi spójną całość oraz bardzo dobrze sprawdza się w użyciu oraz dobrze identyfikuje zespół w środowisku. Dlatego zdecydowanie możemy zarekomendować usługi pani Małgorzaty Wójciak na wyżej wymienionych polach."

Jacek RzempoluchManager Zespołu


Nowy wizerunek firmy fotograficznej

"Bardzo polecam usługi firmom, które pragną profesjonalnego wizerunku oraz cenią sobie rzetelnych wykonawców. Zapewniam, że tak jak w moim przypadku, inwestycja szybko się zwróci."

Justyna Pruszyńskawłaściciel firmy fotograficznej, Wrocław


Firma Wnuk z nowym logiem

"Cała transakcja przebiegła wzorowo i co ważne bardzo szybko. Firma błyskawicznie reagowała na wszystkie nasze uwagi i propozycje zmian. W związku z powyższym z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę, jako partnera godnego zaufania."

Radosław SośnicaCzłonek Zarządu spółki Wnuk z Częstochowy


Znak graficzny Hoffmann IT

"Już od pierwszego kontaktu czuć było pełen profesjonalizm – branżowy i biznesowy. Charakter przedstawionych projektów oddawał specyfikację wymagań. Po ostatecznym wyborze nastąpiło dopracowanie szczegółów, gdzie współpraca przebiegała w bardzo dobrej, budującej atmosferze."

Jarosław HoffmannHoffmann IT, Zielona Góra


Piękny projekt Animki ze Świebodzina

"Pani Małgorzata doskonale zrozumiała moje oczekiwania, udzielała również cennych porad. Komunikacja przebiegała szybko i sprawnie. Zdecydowanie powrócę jeszcze do współpracy z Panią Małgorzatą, gdyż jest gwarancją najwyższej jakości."

Dominika PoriandaWłaściciel firmy Animka ze Świebodzina


Identyfikacja wizualna dla firmy Simpliko z Krakowa

"Kilkukrotnie współpracowałem z freelancerami tworzącymi identyfikację wizualną dla firm, ale nigdy nie byłem tak zadowolony z końcowego efektu, jak w przypadku współpracy z firmą Wizualion."

Grzegorz WiniarskiFirma Simpliko z Krakowa


Znak firmowy Inter Idea

"Przygotowany dla nas projekt uwzględnia nasze wizje i w pełni odzwierciedla to, co chcielibyśmy przekazać naszym znakiem firmowym."

Jacek DaubekPrezes Zarządu spółki Inter Idea


Zaprojektowaliśmy logotyp dla firmy Waffen z Niemiec

"Długo szukaliśmy odpowiedniej firmy, zarówno na rynku niemieckim, jak i polskim. Już pierwsze koncepcje okazały się strzałem w dziesiątkę."

Jens LindnerPrezes Zarządu, Niemcy


Kreatywne projekty logo

"Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności i kompetencji pani Małgorzaty Wójciak. Powierzone zadania zostały wykonane profesjonalnie i terminowo."

Aleksandra ChrapkoPrezes Zarządu Talso, Kraków


PharmiQuest z Anglii

"Próbowaliśmy już kilku projektów - i na Allegro i w firmach reklamowych, ale dopiero z tą firmą dostaliśmy to, o co nam chodziło. Super technicznie, pomysłowe i zapadające w pamięć. Do tego bezproblemowy kontakt i uwzględnienie wszystkich sugestii."

Jarek WechowskiWłaściciel PharmiQuest.com


Infobemar - logotyp techniczny

"Kreatywność, czystość i prostota koncepcji, a do tego nieskończona wręcz mnogość projektów. Tak w jednym zdaniu można opisać współpracę z p.Małgorzatą. Polecam gorąco!"

Marcin GanczarekWłaściciel Infobemar.pl


Koncepcje dla Ewy Kaur z Irlandii

"Praca z tą firmą jest samą przyjemnością. Uwzględniali każdy mój pomysł, czy zachciankę, doradzali fachowo jak i co ulepszyć. Stworzyli dla mnie kilka wspaniałych koncepcji, aż trudno było wybrać. Wszystkie były wspaniałe. Widać, że wkładano w to wiele pracy, inwencji i serce. Jestem niezwykle zadowolona z efektu końcowego i całego procesu powstawania mojej nowej strony i samego logo firmowego."

Ewa KaurWłaściciel firmy


Projekt dla firmy Nieruchomości 4 Kąty

"Tak jak poprzednicy z czystym sumieniem polecam usługi firmy. Współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo, a koncepcje przedstawione przez Panią Małgorzatę od razu przypadają do gustu! Wszystkim, którzy wahają się z podjęciem decyzji - szczerze polecam!"

Marcin NowickiWłaściciel Nieruchomości4kąty


Warszwska syrenka Warsaw Cup

"Jako współtwórca kilku różnych projektów w całkiem odmiennych dziedzinach, mogę polecić P. Małgorzatę. Jestem Zleceniodawcą złośliwym, skąpym, wymagającym i niecierpliwym :) Praca z P. Małgorzatą, która posiada wprost anielską cierpliwość to tzw. "trudnych" klientów, przebiega wzorowo. Jestem bardzo zadowolony z otrzymanych projektów logotypów i identyfikacji wizualnej dla kilku różnych firm."

Marcin BoguszWłaściciel WarsawCup.pl


Akademia pływania - znak graficzny

"Bardzo profesjonalne podejście, a zarazem miłe i szybkie:) Ciekawe i trafne pomysły - szczególnie polecam współpracę. Pozdrawiam."

Maciej HałajdaAkademiaPlywania.eu


Loga firmowe Akb-Poland.com

"Z czystym sumieniem polecamy współpracę z tą firmą. Mimo częstego marudzenia z naszej strony firma okazała się sprostać naszym wymaganiom. Dodatkowo na plus zasługuje fakt pomocy po sprzedażowej - mimo czasu (około miesiąca) firma bez problemu poprawiła według naszych zaleceń projekt wizytówki a także pomogła w dopasowaniu loga firmy na stronę sklepu"

Kamil BobowikWłaściciel AKB-Poland.com


Layout Comodo

"Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy. Możemy również zarekomendować tą firmę, gdyż jest ona synonimem rzetelności, kreatywności i solidności, partnerem godnym zaufania. POLECAM!!!"

Tomasz Zaraśwłaściciel firmy


Logo firmy Gravity Media

"Współpraca na wysokim poziomie, czego efektem jest profesjonalne logo firmy Gravity Media. Bardzo dobrze wykonana robota i z całą pewności skorzystamy z usług tej firmy raz jeszcze przy kolejnych projektach."

Arkadiusz KuzakWłaściciel GravityMedia.pl