Branding

dla firm na każdym etapie rozwoju

PROJEKTOWANIE LOGO

Logo jest twarzą firmy, podstawowym narzędziem komunikacji marki z otoczeniem. Nie musi w sposób dosłowny przedstawiać czym zajmuje się firma, ale musi dawać takie wrażenie, jak chcemy aby była odbierana marka.

PROJEKTY DLA FIRMY

Spójna dokumentacja firmowa to dzisiaj standard. Dokumenty firmowe z logo, faktury dopasowane do stylu marki, bony prezentowe, teczki. To wszystko tworzy spójny przekaz, aby prezentować się profesjonalnie.

Jeśli chcesz

  • zbudować swoją markę od podstaw, ale zupełnie nie wiesz od czego zacząć i co dalej;
  • dotrzeć do większych klientów, bo wiesz że wizerunek może pozycjonować markę na średnią, przystępną albo luksusową, ale zupełnie nie wiesz jak ich zachęcić;
  • podnieść swoje ceny lub zwiększyć zyski i wiesz, że robiąc to musisz pokazać Klientom swój produkt/usługę jako bardziej wartościową, ale nie wiesz jak to zrobić;
  • zaprezentować swoją wiedzę i pomysły tak, aby Twoja marka przynosiła Ci zarówno satysfakcję, spełnienie jak i zyski

Jeśli chcesz aby Twoja marka trafiała do właściwych klientów i była przez nich przychylnie odbierana, bo jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i chcesz na tym zarabiać konkretne pieniądze;

Jeśli szukasz nowych możliwości rozwoju firmy, chcesz przebić się przez aktualne ograniczenia i sięgnąć po więcej, bo chcesz w przyszłości móc korzystać z życia ciesząc się z wolności, którą daje Ci praca na swoim;

To chętnie pomogę Ci przełożyć Twoją wizję na obraz  graficzny.

 

Jeśli czujesz, że aktualny wizerunek Twojej firmy nie odzwierciedla  profesjonalizmu i jakości Twoich produktów lub usług, to zapraszam do metamorfozy wizerunku Twojej marki.

 1   |   FUNDAMENT   |   1 dzień

Workbook do samodzielnej pracy, który pozwoli Ci zebrać kluczowe informacje o twojej marce. Zapewni klarowność, sprawdzisz personę klienta docelowego oraz ustalisz właściwą komunikację marki. Jest to fundament pod projektowanie przemyślanego wizerunku marki. Po wypełnieniu ankiety stworzymy dla Ciebie podsumowanie marki w formacie PDF.

>  Analiza klienta docelowego
>  Osobowość marki, cechy, wartości
>  Tagline – opisowy slogan marki
>  Strategiczna tabela marki
>  Brand Story Script

2   |   BRANDING   |   14  dni

Jeśli dopiero założyłeś działalność lub masz pomysł na biznes, który potrzebuje atrakcyjnego wizerunku i chcesz szybko pokazać się z najlepszej strony i móc zacząć sprzedawać, to ta opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Otrzymasz zestaw bazowych projektów do szybkiego startu  dla początkującej marki.

>  Strategiczna identyfikacja marki:  firmowa paleta kolorów, firmowe czcionki, znak wodny, favicon

>  Prosty projekt logo: logo tekstowe tzw. wordmark, wordmark z wyróżnikiem graficznym lub logotyp z prostym sygnetem (3 propozycje do wyboru)

>  Podstawowe elementy papeterii: projekt wizytówki, papieru firmowego i edytowalnego dokumentu Word

>  Bazowe projekty do 3 wybranych social mediów (cover, post, relacja)

Cena:  3280 zł

Zrealizowane projekty