Prosta i piękna

strona www

dla twojej marki

1   |   LANDING PAGE

Strona lądowania, na którą trafia twój klient prosto z reklamy lub linka. Strona zawiera wszystkie zakładki na 1 stronie (przewijana w dół, tzw. onepage) i na dole zakończona jest wezwaniem do kontaktu i formularzem kontaktowym.

2   |   STRONA -WIZYTÓWKA

Jest to strona internetowa, której zadaniem jest zaprezentowanie twojego biznesu. Zawiera kilka zakładek w menu np. główna, o firmie, oferta, galeria, kontakt. Jest to piękna wizytówka twojej marki w Internecie.

Twoje własne miejsce w sieci

Masz firmę i chcesz dzielić się swoją wiedzą, produktami i usługami i tworzyć biznes, z którego będziesz dumny. Jeśli chcesz się wyróżnić i pokazać z najlepszej strony, ważnym krokiem na drodze rozwoju marki będzie strona internetowa. Inwestycja w swój biznes i pięknie, estetycznie zaprojektowaną stronę internetową to inwestycja w swoją przyszłość.

Stworzenie strony internetowej to nie lada wyzwanie. Nie dość, że musi być piękna i przyciągać wzrok klientów, to jeszcze potrzebuje świetnych treści i nagłówków, które nie zniechęcą klienta ale pokażą mu różne możliwości. Dodatkowo strategicznie rozłożone call-to-action, dzięki którym skierujemy Klienta tam gdzie chcemy – do zakupu, zapytania lub skontaktowania się z Tobą.

Galeria wykonanych projektów

Stawiamy na proste formy i rozwiązania, podane w estetyczny, harmonijny i piękny sposób. Nowa strona doda twojej marce wiatru w żagle. Połączenie unikalnego logo, dobrze skomponowanej palety barw oraz kontrastowych elementów sprawi, że strona będzie odbierana jako czysta, przyjazna i profesjonalna.