Opinie klientów

OPINIA KLIENTA

BioDose

“Inwestycja w profesjonalnie wyglądające materiały już się nam zwróciła. Dodatkowo wiem już go kogo się zwrócić, gdy następnym razem będę potrzebował tego rodzaju usługi.”

Mikołaj Chaława
biodose.net

OPINIA KLIENTA

ICTER

“Międzynarodowe Centrum Badań Oka zyskało bardzo wyróżniający się i wyrazisty wizerunek dzięki ogromnemu zaangażowaniu, kompetencjom i profesjonalizmowi Pani Małgorzaty.”

Anna Pawlus
Managing Director International Center
of Translational Eye Therapy

OPINIA KLIENTA

Bio Natura

“[…]Duże doświadczenie, wysokie wyczucie estetyki i świetne tempo pracy czynią ją najlepszym możliwym wyborem w tej branży. Zrealizowaliśmy razem kilka projektów i każdy jest udany. Inwestycja w firmę zwróciła się bardzo szybko. Polecam!”

Krystyna Budynek-Dobrzyńska
właściciel sklepu www.sklep-bio-natura.pl

OPINIA KLIENTA

AuditorsHub

“[…]Głęboki wywiad, żeby poznać potrzeby klienta i jego grupy docelowej. Dobra komunikacja, żeby uwzględniać zdanie klienta w procesie projektowania. Terminowość… grafika zawsze jest potrzebna “na już”  Wysoki poziom projektów graficznych. […]

dr Przemysław Tronina
www.AuditorsHub.org

OPINIA KLIENTA

Mebluj Wygodnie

“Piękne koncepcje i wizualizacje całego projektu. Świetny kontakt z Panią Małgosią, bardzo szybko „reagowała” na wszystkie moje sugestie i poprawki! Polecam z czystym sumieniem!

Ewa Lichtarska
właściciel sklepu www.meblujwygodnie.pl

OPINIA KLIENTA

Anima Design

“Kreatywność, duża cierpliwość w stosunku do niezdecydowanego klienta, profesjonalizm i ciekawe pomysły p.Małgorzaty zaowocowały nowym logiem, z którego jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim i dziękuję za współpracę.”

Marta Czapla
www.martaczapla.pl

Pozostałe opinie klientów

“”Bardzo sprawna współpraca i świetny kontakt zaowocowały projektami logo, z których jestem bardzo zadowolony. Wszystko – od pierwszego kontaktu – aż do finalnego projektu logo odbyło się całkiem szybko. Na plus również w ciekawy i profesjonalny sposób przedstawione wstępne koncepcje. Z całą pewnością mogę polecić firmę Wizualion!”

Marek Ladaczyński
refundeo

“Oceniając dotychczasową współpracę z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Wizualion jako partnera sprawdzonego i godnego zaufania, z którego usług zamierzam korzystać w przyszłości.”

Olga Popielewicz
www.edustaff.pl

“Wzorowa współpraca, wysoki poziom komunikacji, profesjonalna analiza potrzeb, bardzo dobrze rozwinięta umiejętność wyciągania wniosków. Pani Małgorzata jest bardzo kompetentna i co najważniejsze- punktualna. Przygotowane projekty zaskoczyły nas, okazuje się, że i my możemy mieć profesjonalny brand:) Dziękujemy!”

Maciej Lula
wystawa wnętrz

“To już drugi projekt, który wykonała dla nas Pani Małgorzata. Biorąc pod uwagę rezultat wcześniejszej współpracy bez dwóch zdań zdecydowaliśmy się na ponowne skorzystanie z jej usług.”

Jens Lindner
Next Value

“Z naszej dotychczasowej współpracy jesteśmy niezmiennie zadowoleni, ceniąc Panią Małgorzatę nie tylko za umiejętności graficzne i kreatywność, ale również za twórcze, kreatywne uczestniczenie w projektach – uwagi, sugestie. […] Komunikacja zawsze przebiegała sprawnie i bezkonfliktowo.”

Aleksandra Choroś
hotel StareKino

“Współpraca oraz kontakt z wykonawcą przebiegały wzorcowo, a efekt spełnił wszystkie pokładane w nim oczekiwania […] Działania projektowe podejmowane przez firmę prowadzone są na najwyższym poziomie.”

Paweł Chmielewski
Medici Cantantes

“Teraz, patrząc z perspektywy czasu mogę powiedzieć z wielką radością i zarazem z pełną odpowiedzialnością, że był to naprawdę najlepszy możliwy wybór jeżeli chodzi o tego typu pracę.”

Justyna Jakubowska
Leśny Skrzat

“Wszystkie projekty są niezwykle spójne, proste i spełniają nasze oczekiwania. Również opieka poprojektowa, ewentualne korekty są cenionym przez nas elementem współpracy z Panią Małgorzatą. Polecamy firmę każdemu, komu zależy na stworzeniu profesjonalnego i ciekawego wizerunku własnej firmy.”

Kinga Grześkowiak
Plant Based Foods

“Miłym zaskoczeniem były na bieżąco przesyłane fotorealistyczne wizualizacje projektowanych papierów firmowych i materiałów reklamowych. Efekty pracy przerosły moje najśmielsze oczekiwania i jestem dumny z takiej wizytówki firmy.”

Maciej Stelmach
St-art

“Projekty Pani Małgorzaty Wójciak są przejrzyste, nowoczesne, wykonane w sposób profesjonalny i kreatywny. Stworzone przez nią logo firmy w pełni koresponduje z tym, w jaki sposób chcieliśmy być postrzegani przez naszych klientów. Poza tym zlecenie na wszystkich etapach było wykonywane terminowo i sprawnie.”

dr Krzysztof Majdyło
Centrum Med. św Łukasza w Gdańsku

“Znaleźliśmy tą firmę po długich poszukiwaniach w wyszukiwarce. Każdy projektant oferował coś innego, ale portfolio Pani Małgorzaty przekonało nas ostatecznie. Doceniamy jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę.”

Dariusz Domagalski
Sento

“Efekt pracy Pani Małgorzaty spełnił wszystkie moje wymagania. Zlecenie zostało zrealizowane szybko, sprawnie i profesjonalnie. Wyrażam uznanie dla wysokiego standardu oferowanych przez nią usług.”

Agnieszka Daleka
Blask Natury

Pytania odnośnie współpracy? Napisz.